Sorten-icon Виберіть сорт

Показати сорти
Каталоги
2019 ЗААТЕН-УНІОН_Каталог Ярі
ЗААТЕН-УНІОН Врожайність кукурудзи_2016-2018
ЗААТЕН-УНІОН Врожайніcть соняшнику_2016-2018
Всі каталоги
Партнери

ТОВ "Заатен-Уніон Україна"

ЗААТЕН-УНІОН здійснює міжнародну діяльність в країнах Європи за допомогою восьми дочірніх підприємств, опираючись на новітні знання і практичний досвід. До раніше заснованих підприємств в Франції, Англії, Польщі, Чехії, Угорщині, Румунії і Росії, додалося дочірнє підприємство в Україні, засноване в 2009 році.

Селекційні програми, орієнтовані на європейський ринок, розвиваються на основі широкого генетичного різноманіття селекційного матеріалу і мережі селекційних та дослідних станцій в різних регіонах Європи. Завдяки інноваційним підходам виведені сорти, які адаптовані і до вологого приморського клімату, і до суворих континентальних умов. Сучасні сорти і гібриди пшениці, жита, кукурудзи та інших культур відповідають постійно змінюючимся потребам ринку; вони поєднують високу урожайність, відмінну якість, стійкість до хвороб, технологічність та ін.

ТОВ „Заатен-Уніон Україна” займається реєстрацією сортів і гібридів, маркетингом, поставкою та продажем насіння від акціонерів та партнерів SAATEN-UNION GmbH. На сьогодні в Україні вже зареєстровано більше 20 сортів та гібридів, крім того більше 10 включені в перелік перспективних до поширення на території України. Вже декілька років з успіхом вирощується сорт озимої пшениці Ларс, чудово зарекомендували себе нові сорти озимої пшениці – Астрон, Акратос, Дромос, ТОРРІЛД. Включені до переліку перспективних сортів високоврожайні гібриди озимого жита Аскарі та Фестус та сорти озимого ячменю НАОМІ та Майбріт. А з сортами пивоварного ячменю КСАНАДУ, Беатрікс Марте, ШАКІРА, Белана, які гарантують відмінні врожаї чудової пивоварної якості, компанія займає одне з провідних місць серед виробників пивоварного ячменю.

Українські фермери вже добре переконалися в високому потенціалі продуктивності та посухостійкості гібридів кукурудзи ЗУМ 0243 та ЗУМ 0235. На черзі нові більш продуктивні гібриди в діапазоні груп стиглості ФАО від 180 до 320. Розпочато реєстрацію гібридів соняшника і вже доступний для фермерів гібрид Параісо 102 CL, який характеризується високим потенціалом урожайності, надзвичайною стійкістю до посухи.

ТОВ „Заатен-Уніон Україна” в системі комерційних продаж насіння на внутрішньому ринку тісно співпрацює з компанією „Штрубе Україна ГмбХ”.

З сортами ЗААТЕН-УНІОН у Вас завжди буде надійна основа для досягнення стабільного урожаю і прибутковості виробництва.