Sorten-icon Виберіть сорт

Показати сорти
Каталоги
2019 ЗААТЕН-УНІОН_Каталог Ярі
ЗААТЕН-УНІОН Врожайність кукурудзи_2016-2018
ЗААТЕН-УНІОН Врожайніcть соняшнику_2016-2018
Всі каталоги
Партнери

ЗААТЕН-УНІОН: Селекція - це основа!

ЗААТЕН-УНІОН: Селекція - це основа!

Ми живемо в час недостатку ресурсів, зміни клімату, потреби харчування нескінченно зростаючого населення світу та збільшення виробництва поновлюваних ресурсів. Результатом цього становища є те, що селекція рослин стає все більш актуальною.

ЗААТЕН-УНІОН ГмбХ засновано в 1965 р. асоціацією семи середніх селекційних компаній з більш як 100 річним досвідом роботи. Ми створюємо енерго-ефективні та здорові сорти, призначені для Європейських районів рослинництва. Секрет нашого успіху ґрунтується на практичному досвіді, нашому технологічному лідерству та безпрецедентному генетичному різноманіттю більш як 40 сільськогосподарських зернових культур.

Обмін інноваціями означає зростання інновацій

ЗААТЕН-УНІОН займається прибутковими культурами, але більшість сортів зернових пристосовані до певних регіонів. Наша компанія бере інновації з найбільш різноманітних районів і ефективно комбінує їх одну з іншою. Це дозволяє використовувати сучасну генетику для досягнення розширення і підтримки ротації рослин. ЗААТЕН-УНІОН добре відомий партнерам за його інновації, наприклад, розвиток гібридів чи створенню зернових, кліматично пристосованих до різних Європейських широт.

Стратегія ЗААТЕН-УНІОН базується в кожній селекційній станції на декількох інтенсивно поширених культурах. Ріпак, горох, так само як гібриди жита, створені в кооперації із спеціальними партнерами нашої асоціації компаній.

Біотехнологія для фермерів, споживачів та навколишнього середовища

Селекція рослин і технологія має відношення до таких методів, як дигаплоідія чи селекція маркерами і вони знаходяться серед ключових розробок сьогодення. Що є важливо для вигоди фермерів та переробників – на передумові виробництва. Нашою метою являється з допомогою нових технологій розвивати стабільні та все більші урожаї і високоякісні сорти. ЗААТЕН-УНІОН зараз володіє одною з найбільших та найсучасніших біоотехнологічною лабораторією в Німеччині, там ми добре оснащені для майбутнього.

Від професіоналів до професіоналів

Партнери ЗААТЕН-УНІОН активно залучені в сільське господарство. Результатом їх щоденного практичного експериментування є розвиток сортів, які охоплюють їх найвищі сільськогосподарські очікування. Унікальна Європейська система тестування доступна селекціонерам ЗААТЕН-УНІОН дозволяє мати додаткові можливості для них, щоб впроваджувати пристосовані сорти до різних умов вирощування.

Розташування в Європі

В ЗААТЕН-УНІОН все зручно поєднано в одному підприємстві – сортова політика, розповсюдження і зв’язок з клієнтами. Інноваційний продуктивний менеджмент оптимізує розвиток сортів і служить зв’язком між селекцією та маркетингом. В Німеччині ми маємо 14 сільськогосподарських експертів, які працюють повний робочий час для нас, а також 30 фермерів, які служать спеціальними радниками для фермерських товариств в їх місцях розташування.

В Європі ЗААТЕН-УНІОН має 8 дочірніх компаній – в Великобританії, Франції, Чехії, Польщі, Румунії, Угорщині, Росії та з 2009 р. в Україні, активні під нашим брендом. В інших країнах ми маємо угоди на продаж з локальними компаніями. Ми також знаходимося в тісному співробітництві з Рапул Рінг ГмбХ та їх представництвами. І є комерційна угода для сортів, запропонованих Гібро Заатцухт ГмбХ & Кo. КГ. Всі з них зробили важливий внесок у напрямку до зміцнення позиції ЗААТЕН-УНІОН на ринку насіння.

В структурі ЗААТЕН-УНІОН знаходиться 780 співробітників в Європі, 70 з них працюють головному офісі в Ізернхагені, Німеччина. Завдяки децентралізованій структурі нашої Європейсько орієнтованій компанії з нашими інноваційними партнерами, можливо успішно розвивати локальні ринки та впроваджувати сервіз для них. Динаміка зростання продаж на всіх дуже диверсифікованих ринках свідчить, що наша концепція на правильному шляху.

Наш логотип „Селекція - це основа!” визначає нашу стратегію тому, що насіння найбільш основний елемент для постачання людству сортів для продовольства та поновлювальних ресурсів. Ми хочемо зробити наш вклад у формуванні майбутнього відповідальним і пристосованим шляхом. Ми працюємо сьогодні на сортах завтрашнього.