Sorten-icon Виберіть сорт

Показати сорти
Каталоги
2019 ЗААТЕН-УНІОН_Каталог Ярі
ЗААТЕН-УНІОН Врожайність кукурудзи_2016-2018
ЗААТЕН-УНІОН Врожайніcть соняшнику_2016-2018
Всі каталоги
Партнери

Компанія SAATEN-UNION Ukraine взяла участь у Дні Поля DLG

Дослідницьке. 21-23 червня, вперше в Україні пройшли Міжнародні Дні Поля DLG в Україні.

Для України це був унікального роду захід. На полі зібралися компанії, що запропонували сучасні сорта рослин, засоби виробництва, новінтні технології, сільськогосподарську техніку та інші сучасні технології та винаходи. До того ж, можна було відвідати різні семінари та конференції. На демонстраційних ділянках відвідувачі спостерігали за показом техніки, серед якої було широке різноманіття: обприскувачі, збиральна техніка, трактори та інші.

Компанія ЗААТЕН-УНІОН Україна показала озимі сорти та гібриди, а також популярні гібриди соняшнику. Наприклад, відвідувачі живо цікавилися ексклюзивними гібридами пшениці ХЮЛЮКС та ХЮБЕРІ. Також, можно було знайти такі бестселери, як МУЛАН (озима пшениця), НАОМІ (озимий ячмінь), ЛОРЕЛЕЙ (озимий ячмінь). Крім того, на полі знаходяться гібриди сояшника ПАРАІЗО 102 CL та ПАРАІЗО 1000КЛ ПЛЮС.

У середу, 21-го червня, пройшов семінар на тему: "Гібридна пшениця - перший досвід виробництва в Україні. Переваги та технологія вирощування". Слово тримав запрошений із Франції спікер Філісьєн Булло, продукт менеджер з гібридної пшениці. Семінар висвітлив осоновну інформацію про цю новинку, досвід вирощування в інших країнах, переваги такого вирощування. Окрему увагу було приділено рекомендаціям по вирощування для України та тому, що вже було досягнуто.

Під час трьох днів виставки, стало ясно, що серед учасників - більшість компаній з добревідомими іменами. John Deer, Lemken, Syngenta, Bayer, Adama, Horsch, Limagrain. За даними організаторів, всього взяло участь близько 90 компаній, а відвідало 3500 осіб. Це каже про те, що Дні Поля такого формату, як DLG, мають попит. І це зрозуміло - агроном може одразу вибрати для себе насіння, техніку, засоби захисту. В Європі такі заходи користуються великим попитом.