Sorten-icon Виберіть сорт

Показати сорти
Каталоги
2019 ЗААТЕН-УНІОН_Каталог Ярі
ЗААТЕН-УНІОН Врожайність кукурудзи_2016-2018
ЗААТЕН-УНІОН Врожайніcть соняшнику_2016-2018
Всі каталоги
Партнери

Гібрид соняшнику ПАРАІЗО 1000 КЛ ПЛЮС від ЗААТЕН-УНІОН УКРАЇНА

Сільськогосподарські технології не стоять на місці. У світі постійно відбуваються зміни, в тому числі з'являються нові гербіцидні системи і нові гібриди. Однією з таких новинок є запропонований нами гібрид соняшнику ПАРАІЗО 1000 КЛ ПЛЮС. З 2015 гібрид зареєстрований в Україні і адаптований для даної технології. На відміну від уже широко відомої системи Clearfield®, система Clearfield® Plus має ряд унікальних особливостей.

У чому відмінність гібридів Clearfield® Plus? У них більш висока толерантність до діючих речовин препарату. Далеко не у всіх фермерів використовуються на полях обприскувачі, що дозволяють уникнути перекриття при обробці. Гібриди Clearfield® іноді відчували сильну фітотоксичність у разі впливу подвійний норми витрати препарату при перекритті. Гібриди Clearfield® Plus витримують чотирикратну норму витрати без зниження врожайності. Висока стресостійкість підвищує врожайність і сприяє збільшенню збору масла з одного гектара. В середньому по дослідам, проведеним в центрах BASF, Clearfield® Plus гібриди забезпечують збільшення врожайності в межах 1 ц/га і мають велику масличність, в середньому на 3%, порівняно з подібним генетичним матеріалом. Переваги таких гібридів, технологічна новизна зумовлена появою у випробуваннях в Україні однієї з новинок гібрида соняшнику ПАРАІЗО 1000 КЛ ПЛЮС:

  • Середньостиглий (116-120 днів);
  • Средньостійкий до фомозу (Phoma);
  • Висока стійкість до ЛМР (рас 300, 700 330, 731 (Plasmopara heliantii));
  • Дуже добра стійкість до вилягання;
  • Середня висота рослин 160-170 см, розгалуження стебла відсутнє, середній розмір листя, швидка віддача вологи, тонка паренхіма кошика;
  • Стійкий до імідазолінони що міститься в гербіциді Євро-Лайтнінг Плюс;
  • Гібрид буде мати спеціальний знак на упаковці.

В цілому у виробничій системі Clearfield® Plus багато переваг, наприклад: застосування гербіциду для виробничої системи Clearfield® Plus справляє на злакові та широколисті бур'яни ще більш сильну дію, ніж застосування гербіциду Євро-Лайтнінг. Вплив на розвиток рослини соняшнику при цьому не спостерігається. Важливою перевагою гербіциду для системи Clearfield® Plus є те, що високу ефективність можна досягти при меншій кількості діючої речовини, що застосовується на один гектар. Це сприяє зниженню ризику можливої післядії гербіциду для наступних культур.

Система Clearfield® Plus - це новий крок аграрних технологій до високоефективного сільськогосподарського виробництва. Завдяки сучасним досягненням як в синтезі агрохімікатів, так і в селекції соняшнику, врожайність і якість олійного насіння постійно збільшуються. Це наочно демонструє вирощування гібриду ПАРАІЗО 1000 КЛ ПЛЮС у кліматичних умовах України. Урожайність нового гібриду ПАРАІЗО 1000 КЛ ПЛЮС становить 29,0 ц/га.